Uwaga nowa funkcja!!! Jeżeli chcesz być na bieżąco informowany o dostawie interesującego Cię towaru to od teraz wystarczy że klikniesz przycisk , przy pozycji, którą jesteś zainteresowany, a w chwili przyjęcia towaru do naszego magazynu, zostanie automatycznie wysłany do Ciebie mail z informacją, iż interesujący cię towar jest już dostępny w naszym sklepie internetowym.

Listę aktywnych powiadomienia można sprawdzić klikając przycisk „[Powiadomienia]” gdzie wyświetla się chronologiczna lista oczekujących powiadomień o nowych dostawach.

 Przy korzystaniu z automatycznych powiadomień należy pamiętać, iż:

  1. Funkcja jest dostępna wyłącznie po zalogowaniu w sklepie.
  2. Chcąc otrzymywać powiadomienia musisz mieć wpisany swój adres mailowy w polu Email.   Można to sprawdzić klikając przycisk „[Konta logowania]”.

 

           

Gdy nie mamy wpisanego adres email należy kliknąć na swój login i przejść do menu edycji konta, gdzie należy go uzupełnić.   Poniżej objaśnienie gdzie należy go wpisać.

 

                   

  1. Powiadomienie jest JEDNORAZOWE, to znaczy, iż jeśli chcesz otrzymać kolejne powiadomienie dla artykułu, dla którego takie powiadomienie było już do ciebie wysłane musisz kolejny raz dodać go do listy swoich oczekujących powiadomień.
  2. Powiadomienie można usunąć wystarczy kliknąć na „Twojej liście oczekujących powiadomień o nowych dostawach” przycisk „Usuń” znajdujący się po prawej stronie listy.
  3. Korzystanie z tej funkcji ma cel informacyjny dla użytkowników sklepu i nie jest w żaden sposób zobowiązaniem do zakupu.

 

Ponadto przypominamy o innych funkcjach dostępnych w naszym sklepie internetowym typu schowki, czy nieulotny koszyk (zawartość nie znika po wylogowaniu).

WWW.AKSOTRONIK.COM.PL